Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
{:mk}Abakan аеродром е дозволено да се добие широк-тело Боинг-747-8F и MD-11F - Авиаперевозки грузов в Африке

{:mk}Abakan аеродром е дозволено да се добие широк-тело Боинг-747-8F и MD-11F

{:mk}

Abakan аеродром е дозволено да ги примите овие типови на комерцијални широко тело авиони како Боинг-747-8F и McDonnell Douglas MD-11F, како и нивните промени, се наведува во воздухот Пристаниште.

Соодветните резолуцијата на центар, кој се наоѓа во главниот град на Република Khakassia, добиени од Федералната воздушен транспорт Агенција на мај 4, 2018, на аеродромот се надевам дека на овој прием ќе ја зајакне конкурентноста на воздухот Харбор во борбата за воздух товар превозници со блиските и поголемите аеродроми на Москва (Domodedovo) и Krasnoyarsk. Првиот градот се наоѓа 570 км од главниот град на Република Khakassia, вториот — 271 во километри.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *