Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
{:mk}Небото Гејтс ќе добијат товар Боинг 747-400F - Авиаперевозки грузов в Африке

{:mk}Небото Гејтс ќе добијат товар Боинг 747-400F

{:mk}

Руската карго летови Небото Гејтс, во близина на бизнис кругови на Литванија и Азербејџан во вториот квартал планира да се добие една третина Боинг 747-400F. За ова ATO во почетокот на Март, изјави Менаџерот на превозникот.

Сега во Парк, Небото Гејтс, со седиште во Sheremetyevo и Zhukovsky, според Март податоци на Федералната воздушен транспорт Агенција, две Боинг 747-400F. Ние зборуваме за страни на прашањето 2000-2001, матичен број VP-BCH и VP-BCI — и двата автомобили поминаа низ Портите Небото азербејџанската товар на превозникот Свила Начин. Во раните години на Небото, летање на авиони Порти беа претежно објекти како што се Баку, Мастрихт (Холандија), Хонг Конг, Dhaka (Бангладеш), Хабаровск и Novosibirsk. Според Менаџерот на Небото Гејтс, флота која експанзија ќе им овозможи на операторот за поефикасно користење на вашиот возен парк.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.