Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
{:mk}Парк на Боинг 747-8F AirBridgeCargo ќе обезбеди замена на компоненти за суспензија - Авиаперевозки грузов в Африке

{:mk}Парк на Боинг 747-8F AirBridgeCargo ќе обезбеди замена на компоненти за суспензија

{:mk}

Руската карго летови AirBridgeCargo имаат потпишано договор со Боинг, според која производителот се согласува да го однесе на поправка шасија компоненти за Боинг 747-8F и се стави наместо на веќе поправените делови. Програмата опфаќа поправка и реконструкција, олеснување на превозникот од тоа да имаат да се купи одделни компоненти, се вели во заедничката порака Боинг и AirBridgeCargo.

Како ATO.ru што е објаснето во групата “Волга-Dnepr” (родител структура на превозникот), договорот предвидува за поправка и замена на полици, како и елементи на kinematics на издувниот систем и опрема за слетување. Работа врши за време на ремонт, која се јавува на секои 10 години.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *