Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
{:mk}ВИДЕО: S7 Авиокомпании не се плаши од конкуренција со "Aeroflot" и продолжува да се развива авионски во регионите - Авиаперевозки грузов в Африке

{:mk}ВИДЕО: S7 Авиокомпании не се плаши од конкуренција со “Aeroflot” и продолжува да се развива авионски во регионите

{:mk}

Најголемата приватна авиокомпанија S7 Авиокомпании е развивање на неколку регионални бази на податоци и ја зголемува фреквенцијата на летови. На подалеку од Москва, повеќе нова флота на авиони се користи од страна на превозникот кој ви дава можност да заштедите на гориво и одржување на единствен долго правци, изјави ATO.ru форумот “Крилјата на иднината — 2019” комерцијален Директор на S7 Група Игор Veretennikov.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.