Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/avia01/cargo.africa/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
{:mk}Во карго флота на авиокомпанијата CargoLogicAir доби третиот Боинг 747F - Авиаперевозки грузов в Африке

{:mk}Во карго флота на авиокомпанијата CargoLogicAir доби третиот Боинг 747F

{:mk}

Британскиот карго летови CargoLogicAir, создадена со учество на руската група “Волга-Dnepr” доби трета Боинг 747F, според странски превозник. Како што може да се види од своето соопштение објавено на веб-страницата на објавување На Loadstar, ние зборуваме за авиони верзија на Боинг 747-400ERF (со зголемен максимална полетување тежина). Неговиот прием на Парк CargoLogicAir беше објавен во јули минатата година во воздухот се покаже во Farnborough.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.